Neden Üye Olmalıyım?

Kibrissikayet.com, üye olmak, firmaların şikâyetlerinizi çözmelerine ve müşteri memnuniyetinizi arttırmalarına olanak tanır. 

  • Kibrissikayet.com bireysel kullanıcılarımızın %70’inin sorunun çözülmesi için önce firmanın kendisi ile iletişime geçen fakat firma tarafından çözüm üretilmediği için Kibrissikayet.com,’a başvuran tüketicilerden oluşuyor.
  • Kibrissikayet.com üyelerinin %27’sini ise doğrudan Kibrissikayet.com,’da şikâyet yazanlar oluşturuyor.
Kibrissikayet.com, şikâyetleri çözülmemiş olanları fırsata çevirerek müşterileri geri kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, Kibrissikayet.com, direk şikâyetlerinizi yazabileceğiniz bir platformdur.
 

Şikayet Yönetim Paneli

Müşteriyle İletişim

Küçük veya büyük farketmeksizin bir firma için önemlidir çünkü müşterilerin şikayetleri ve sorunlarını çözmeniz, müşteri memnuniyetini arttırır ve dolayısıyla müşteri sadakatini sağlar. Müşterilerin iletişim bilgilerine ulaşarak, onlarla daha etkili bir şekilde iletişim kurmanıza ve şikayetlerini daha hızlı çözmenize olanak tanır. Ayrıca, müşterilerin geri bildirimlerini ve önerilerini de almanızı sağlar, böylece işletmenizi geliştirmeniz mümkün olur.

 
 
Şikayet Analizleri

Şikayet analizleri, müşteri şikayetlerini inceleme, sınıflandırma ve değerlendirme sürecidir. Bu analizler, firmaların müşteri memnuniyetini ve işletmelerinin performansını ölçmelerine olanak tanır. Şikayet analizleri, şikayetlerin kaynağını, nedenini ve buna nasıl bir çözüm üreteceğini belirlemek için kullanılır. Ayrıca, şikayet analizleri, firmaların hangi konularda daha fazla çalışmalar yapması gerektiğini ve müşteri memnuniyetini nasıl arttırabileceklerini anlamasına yardımcı olur.

 
 
Teşekkür Mesajları

Müşterilerin şikayetlerini çözdükten ve memnun ettikten sonra gönderilen mesajlardır. Bu mesajlar, müşterilerin şikayetlerini çözdüğünüzü ve onların memnuniyetini kazandığınızı ifade eder. Ayrıca, müşterilerin gelecekte de sizinle çalışmaya devam etmeye devam edeceklerine olan inançlarını arttırır. Şikayet teşekkür mesajları, müşterilerin sadakatini arttırmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için kullanılır.

 
 
"Sıfır Şikayet" Sayfası

Bulunduğumuz yılda hiç şikâyet almamış markaların bu ödülü sayfa ziyaretçilerine gösterebilir.